VELASHAPE — безорераційна
ліпосакція та лікування целюліту
Пресотерапія  / Лімфодренаж

  Не менш 80% жінокр страждають від целюліту та надмірного накопичення жирових  відкладень на стегнах, сідницях, руках, спині, боках та животі. 
   BODY CLINIC пропонує своїм пацієнтам один з найпопулярніших медичних апаратів у всьому світі  ̶  VelaShape! Це ефективний засіб для зменшення об’ємів, контурування тіла і лікування целюліту, який об'єднує одразу 4 технології! ...
   Пресотерапія / Лімфодренаж  ̶ це спеціальна лікувальна процедура, заснована на чергуванні періодів підвищеного і зниженого тиску, що створює компресорні хвилі на тіло людини.   Цим м'яким пневматичним тиском масажується усе тіло від стоп до шиї.
  Послідовне і ритмічне коливання тиску впливає на поверхневі і глибокі шари підшкірно- жирової клітковини, кровоносні та лімфатичні судини...
Пресотерапія
Вакуумно-роликовий масаж
  Увага!!! Один сеанс цієї процедури замінює до 10 сеансів класичного масажу!

  Йдеться про пресотерапію –специфічний масаж стиснутим повітрям, який здійснює вплив на лімфатичну систему людини і приводить весь організм в здоровий тонус...
  Вакуумно-роликовий масаж - це одночасний механічний вплив на жирові клітини і лімфатичну систему тіла вакуумом і роликами, які ковзають по тілу.
  Цей сучасний вид масажу має ліфтинговий і відновлюючий ефект, а також дозволяє поліпшити мікроциркуляцію крові
Ультразвукова ліпосакція


  Ультразвукова ліпосакція – це безпечний та ефективний метод лікування целюліту і коригування фігури шляхом зменшення об’ємів надлишкових жирових відкладень.

   Кавітація – це не спосіб схуднути, не панацея при ожирінні, чи надмірній вазі. (целюліт і більшу кількість жиру прибере курс вакуумно-роликового масажу)